Červenec 2015

★ Nejsem IN. Nepřijímám.

4. července 2015 v 15:16 | opY |  ★ Reporty ze společnosti
Půda nám vře pod nohama a začínáme bojovat i se svými vlastními lidmi. Nějak se mi nechce věřit, že někdo může být tak slepý a nevidět, co se sem řítí. Popírat úplně všechna amatérská videa, všechny zprávy, výpovědi lidí, kteří to peklo zažívají. Po ulicích běhají tlupy dobře oblečených negramotů, kteří se dovolávají práv na peníze, byty a jídlo. Když vidím ty jejich natažený ruce a otevřené huby, které očekávají, že je NĚKDO bude krmit a ještě si na to konto zaprotestují, vaří se mi krev v žilách.

Přitom se jich zastávají pořád ty stejné typy lidí. Je to opravdu jen lidská hloupost? Nebo jsou podplacení, či je to jen módní trend? Asi to bude od všeho trochu.

Být za každou cenu humánní a přijímat všechny s láskou, kromě vlastních lidí v zemi, ve které žijete, je hrozně IN. Nejlépe být ještě v menšině a o to víc se blýsknete. Možná dostanete i růžový odznáček, že jste anděl světa.

Co se to tu sakra děje? Proč mi pořád někdo cpe pod nos, jací chudáci jsou lidé v menšině a měla bych je tolerovat a sedat si z nich na zadek? Zrovna mně, která s tou menšinou žije v sousedství a má reportáže o jejich chudobě z první ruky. Jednou vám povím pohádku, kam mizí sociální dávky a jaké zajímavé rozhovory a akty se tu dějí.

Mám pocit, že za chvíli bude naprosté fiasko být běloch a nedej Bože říct někomu, že jsem heterosexuální matka od rodiny, protože budu automaticky pokládána za rasistickou svini, co utiskuje chudáčky. Celé to na mě působí jako trapná módní fraška, naprostá komedie, která se den po dni posouvá za hranice absurdity. Něco jako falešná kabelka od Vuittona, kterou se chlubí rádoby luxusní slečna.

Být hrdý na svou zem a národ se stává velkým tabu. Člověk taková slova nesmí pomalu ani pronést, nebo ponese titul nácka bez ohledu na to, jestli má plešku nebo bujnou kštici. Za chvíli snad nebudeme moci zpívat ani naší hymnu, abychom někoho nepopudili. Kam jsme se to dostali?

Já jsem nácek. Xenofob. Rasistka. Jsem OUT, protože nepřijímám. Za prvé, sleduju denně, co se vlivem imigrace děje a čeho jsou schopní. Za druhé to, že to u nás je ještě relativně v pohodě neznamená, že to tak bude i poté, co je přijmeme. A za třetí, lidé této země mají právo říci svůj názor na to, s kým chtějí v sousedství žít.

Ze zahraničních zpráv se dá vyčíst spousta zajímavých věcí. Tady je pár "nehod", jakých se imigranti dopustili:

Banda protestujících imigrantů v Itálii blokuje projíždějící houkající sanitku, dokud na ně nenaběhnou místní a nerozeženou je. Jejich reakce na sanitku je vskutku působivá. Přijdu si, že koukám spíš na vystřiženou pasáž z filmu planeta opic, než na lidi. Video prolétlo Facebookem, jako smršť.

Imigranti usekli ruku průvodčímu mačetou, protože po nich žádal (PRÁVEM!) jízdenky. Proč si imigranti místo KPZ berou mačetu, mi doteď není jasné.

U imigrantů byly nalezeny drogy, které pašují do Evropy.

Byznys pašování lidí do Evropy nemá hranice a točí se v tom nehorázné peníze. Převaděči za astronomické ceny dopravují imigranty, kam chtějí. Kde imigranti na to berou peníze, není dosud známo.

Imigranti na lodičkách jsou z 90% mladí muži v poměrně dobré kondici. Žen s dětmi je opravdu jen minimum. Dobré kondici rozumějme takto: ve srovnání s vyčerpanou rodinou Syřanů, kteří v horách umírají na dehydrataci, podvýživu a infekce, protože utíkají před ISIS.

Imigranti na lodích pozabíjeli křesťany. To znamená, že tito nejsou křesťanští uprchlíci, ale ani nevěřící.

Imigranti se shlukují a začínají demonstrovat, protože chtějí lepší podmínky pro život. Chtějí byty. Jídlo, které ze solidarity dostanou, vyhazují. Chtějí peníze, dožadují se nějakých práv, přitom jsou lépe ošacení, než lecjaký domorodec.

Aby dostali, co chtějí, využívají agresivitu a násilí. Dobrý příklad je v uprchlických táborech, demostracích, kde ničí město a nebo v Calais, kde ničí náklaďáky, náklad a ohrožují zdraví řidičů. Amatérská videa jsou opravdu zajímavá a dost drastická na to, aby otevřela oči.

Bez problémů obsazují domovy těm, kteří jsou tam doopravdy doma. Z těch se stávají bezdomovci a končí v uprchlických táborech. K čemu je pak imigrace, když bezdomovec udělá z člověka s domovem opět jen bezdomovce?

Kriminalita v zemích se úměrně zvyšuje s počtem přílivu imigrantů.

Obtěžování žen je samozřejmostí.

Můžu samozřejmě pokračovat dál, materiálu je na internetu k dostání víc, než dost. A pak si po těch hrůzách přečtu výblitek nějakého vymetence, co v životě nesáhl na práci, studuje sluníčkovou školu, obor superhrdina a myslí si, že peníze asi rostou na stromech u silnic. Ale přijímá, protože to je naše povinnost, protože na to máme peníze i prostory, protože jsme prý sami uprchlíci a tak nemáme právo remcat. Příjmení Novák si dávno změnil na nějaké orientální, to je teď na škole v módě a pan profesor mu za to udělí pár bodíků. Je mu naprosto ukradená mizerná situace některých spoluobčanů. Tu, s notnou dávnou ignorace, přehlíží. Zaměřuje se jen na záchranu světa za hranicemi své vlasti, kterou ze srdce nenávidí, přestože právě díky jejím tradicím, zvykům a kultuře, mohl svobodně studovat a bez náboženského omezení jít svým směrem a rozhodnout se, kým bude.

Já mám jasno.
Nechci vystavovat svou rodinu nebezpečí.
Nechci se bát vyjít ven.
Nechci tu další agresory a podivné nátury, těch tu máme i bez nich dost.
Nechci, aby se tu rozpínala cizí víra a kultura.
Nechci poslouchat kecy o rasismu od zaprodaných pošahanců.
Nechci živit další trilion neziskových a sociálních pijavic.
Nechci, aby v takovém bordelu žily moje děti.

Ještě mám malý vzkaz pro ty hashtagové lidičky, co si vážně myslí, že jsou lepší, než já: Až vás bude třískat váš africký mírumilovný a napůl chcípající imigrant, nepomůžu vám.