★ O kultuře a tradicích

28. dubna 2015 v 21:53 | opY |  ★ Reporty ze společnosti
Téma islámu v ČR otevřelo nejen spoustu diskuzí, ale i očí. Lidé se začali zajímat a dle toho také posuzovat. Asi ne všichni se tím zabývali úplně do detailu, ale troufám si tvrdit, že většina se informacemi obohatila dosyta. Ač se to nezdá, je tu dost lidí, kteří médiím příliš nevěří a pro realitu si jdou jinam. Ono to s těmi ovcemi nebude až tak pravda, což mě samozřejmě těší.

V předchozím článku jsem poukazovala na tradice, zvyky a kulturu v naší republice. Z mého pohledu (a tak píšu všechny mé články) bych řekla, že Češi nejsou zrovna vyznavači svých tradic. Nevím, jestli je to způsobeno dobou, která z nás tahá energii, která nám pak chybí, nebo jestli je to totální rezignace. Pochopila bych to ještě u svátků, které nejsou původem české, jako je Valentýn, Halloween nebo Díkuvzdání. Ale proč nás naše tradice, které si pamatujeme, jako děti, tolik obtěžují? Jsou vážně tak nudné a trapné, že místo nich raději uvítáme tradice jiné, z jiných zemí? Převezmeme jinou kulturu, přebijeme tím naši vlastní a budeme se radovat, že máme za pár let zase na co nadávat?

Přitom je nás jistě dost, kteří si pamatujeme svátky jen v dobrém. Vánoce, asi nejsilnější tradice v Česku. Slavíme je 24. prosince, což je pro mnohé země stále obyčejný pracovní den a pravé Vánoce u nich nastávají až 25. prosince. Každá rodina je slaví trochu jinak, přesto je v hlavní roli sešlost rodiny, dobré jídlo a nějaký ten dárek pro nejbližší.
Slavíme Nový rok, i když pro některé z nás je to trochu prudérní, hlavně co se pyrotechniky týče. Ale i tak si připijeme, popřejeme si a každý si to slavíme po svém.
Velikonoce jsou svátkem jara, pro holky možná ne až tak příjemné, ale vzpomínky hezké na ně jsou taky. Dnes přežívají spíše v malých městech a vesnicích, nejvýrazněji se slaví asi na Moravě.
Dále tu máme 1. Máj, svátek zamilovaných, tedy jinak řečeno, takový český Valentýn.
Den dětí, den žen a den matek, někteří slaví i den otců, i když až tak běžný u nás není. Nejedna z nás dostala květinu, malůvku či přáníčko od své ratolesti, pusu od svého partnera. Ve škole jsme tvořili papírová přání pro naše maminky, na den dětí jsme od nich dostávali cukroví a chodili třeba na nějaké akce spojené s tímto dnem.

Pamatujete? Vážně to bylo takové utrpení?

A teď si představte, že tohle všechno postupně zmizí. Na náměstích ve městech nebudou vánoční stromečky, stánky ani výzdoba. Na jaře se nebudou barvit kraslice, nebudou se prodávat pomlázky, zmizí symbolika jara. Zmizí králíci, kuřata, zmizí mazance a beránek. Nebude žádný den žen, protože se stanete podřadným tvorem. Místo květiny a ocenění od vašeho partnera, že je hrdý na svou ženu, dostanete preventivně přes ústa. Nebudete si moci zajít do obchodu koupit, co chcete, i když byste si přála pěkné šaty na léto. Budete se pařit v šátku a je jedno, jestli je mínus deset nebo plus třicet ve stínu. Na letní radovánky u vody zapomeňte. Zapomeňte na grilování, opékání buřtů, pálení čarodějnic. Zapomeňte na zahrádky, kam jste nejednou šli s přáteli na pivo nebo na oběd. Žádné zimní radovánky na lyžích nebo snowboardu s partou na chatě, s přítelem či rodinou. Žádní psi, coby naši nejlepší přátelé.

Omezení informací lidmi, kteří se dostanou k moci, protože informovaná ovce toho moc víc a mohla by páchat zlo. Popírání vědy a doložených výzkumů. Absurdita toho náboženství je až katastrofální a já stále nemůžu pochopit, proč ti lidé, kteří křičí za rozšíření práv muslimů, toto dělají. Neuvědomují si své kořeny, své předky a všechny ty, kteří vybojovali tuto zem pro ně? Proč jimi pohrdají? Co jim tu tolik vadí a dokonce jsou schopní říct, že se za svůj národ stydí? Zač konkrétně se stydí?

Ano, já vím, že se stydí za to, že jsou Češi rasisté a nově i xenofobové. Dokonce to tvrdí i někdo v Evropě, že jsou Češi asi nejhorší, co se multikulturalismu týče. Zajímavé na tom je, že se poukazuje na domorodý národ, coby problémovou skupinu, ale ne na skutečný problém, tedy to, proč to vlastně všechno vzniklo. Proč se Češi tolik bouří proti imigrantům a islámu. Odněkud ten podmět musel přeci přijít, protože si to Češi z prstu nevycucali přes noc. Jak už jsem zmínila, nejsme zase až takové ovce, jak si mnozí myslí. Ačkoliv neválčíme a dlouho nadáváme, než abychom se vzbouřili, nejsme vůči své budoucnosti slepí. Někteří se mnou asi souhlasit nebudou, ale já to tak černě nevidím.

I když média dost utáhla kohoutky, co se informací týče a mlží, jak se dá, stále tu jsou neoficiální zdroje, které věci uvádí na pravou míru. Těm někteří začali dávat větší přednost, než samotným gigantům. Něco je totiž zřejmě špatně a ti lidi to vidí. Já to vidím. Neříkají se věci pravým jménem, nepoukazuje se na problém, vše se obrací vůči nám, těm, kteří nesouhlasí a mají na to plné právo. Proč?

K dispozici je také zahraniční tisk, ve kterém se dozvíte velice znepokojující, hrůzu nahánějící věci a přitom je to stále Evropa. Pokud se nespoléháte jen na náš tisk, který uvádí opravdu jen malinkaté zrníčko problému s multikulturalismem a imigranty, tak jste jistě názorově asi podobně, jako já. Není normální, co se děje v Británii, Švédsku, Německu, Francii. Pokud angličtinu neovládáte, stačí se podívat na youtube. Nepotřebujete jazyk, abyste pochopili podstatu videa. Přitom tyto evropské země mají problém společný a jsou to imigranti vyznávající islám, někteří možná ne tak výrazní, ale jiní poměrně velmi agresivní. Dožadují se práv odporujících právům evropským, volají po zavedení svého práva na úkor práva, které dělá Evropu Evropou. Křičí a domáhají se zákazů domácích tradic, protože je to uráží. Páchají vražedné atentáty, napadají ostatní, dělají si, co chtějí, zakládají kolonie. Domorodí mají strach a raději se z těchto městských částí stěhují pryč, protože tam nemají klid a jsou obtěžováni. Rapidně narostlo násilí, trestná činnost a znásilnění. Všechno ovšem poukazuje na to, že za tento rozvrat v těch zemích můžou především přistěhovalci.

Všichni to vidí, co se v Evropě začalo dít. Všichni vědí, kde je ten problém a kdo ho způsobuje. A všichni víme, že jestli nezačneme něco dělat, tak to bude náš konec. Nejde tu jen o nás, ale i o náš budoucí odkaz. V čem budou vyrůstat naše děti a jejich děti, až my tu jednou nebudeme. Já osobně nechci, aby moje děti byly nuceny uznat islám a páchat zvěrstva, protože jim bude vypláchnut mozek vírou. Nechci, aby tahle kultura, pokud to tak můžeme vůbec nazývat, byla součástí té naší. Chci, aby se moje děti mohly svobodně rozhodovat, aby převzaly zodpovědnost za svůj život a našly si svou vlastní cestu v životě. Chci, aby nebyly zmanipulované. Chci, aby si mé děti udělaly obrázek o světě samy, studovaly to, co je bude zajímat, informace si dohledaly a byly objektivní.

Čím víc vidím, jak se naši mocní a neziskovky snaží prorazit tu bariéru domorodých versus přistěhovalců, tím víc se mi to všechno příčí. Agrese vůči multikulturalismu a přistěhovalcům v Česku stoupla, ale místo toho, aby se našel důvod, proč tomu tak je, tak se vše opět otočí proti domorodým Čechům a dělá se vše proto, aby se umlčeli. Víte, proč jsou Češi čím dál agresivnější? Je to prosté. Když vám někdo bude dělat něco, co se vám nelíbí a nechcete to, a to i přes to, že hlasitě křičíte, v konečném stadiu zvolíte agresivní výpadek. Je to sebeobrana, která je naprosto přirozená. Lidé v této zemi vědí nebo alespoň minimálně tuší, co je čeká, pokud nechají všechno jen tak plavat. Vědí, že pokud i v naší zemi prorazí islám, který se tu začne někontrolovatelně šířit, nastanou úplně stejné problémy, jako v těch zemích, které už bojují zuby nehty. A nejsou to vlády, kdo bojuje, ale obyčejní lidé. Bojují ve své vlastní zemi proti mrchožroutům, co se přistěhovali a hodlají jim kázat. Oni vědí, že jejich vláda se o ně nepostará a tak berou věci do svých rukou. Jak dlouho to bude asi trvat, než vypukne první oficiální občanská válka? A kde asi bude?

Cpou se peníze neziskovkám, aby pomohly přistěhovalcům se integrovat do společnosti. Pořádaly se nějaké Hello akce, které měly uvést na pravou míru, co je islám zač. Dětem se ukázalo, jak to chodí v mešitě. Rozdávaly se letáčky, práskaly se konfety se srdíčky (viz Brno). Dokonce se uvažovalo nad výukou islámu na školách. To by ovšem byl začátek konce. Ze škol by se staly spíš fabriky na vymyté mozky, než vzdělávací institut a to nemyslím jen v rámci islámu, ale i kteréhokoliv jiného náboženství. Nemá to ve škole co dělat. Kdo jiný, než právě děti jsou lehce ovladatelné a snadno zmanipulovatelné? Dětská mysl je křehká, děti ještě neumí rozeznat důsledky ve svém jednání, neumí pořádně rozlišit, co je dobré a co špatné. Mají zakódováno, že dospělí se musí poslouchat. K tomu pár facek a budou šlapat, jako hodinky. Naučí se něco hezkého o náboženství, že vlastně za všechno vděčíme nadpřirozenu. Věda se tím odstaví na druhou kolej a brána středověku bude otevřená.

Vážně tohle chceme? Já ne. Ono to totiž k tomu směřuje a kdo tvrdí, že ne, tak obdivuju jeho optimismus.

Neměla jsem nikdy problém s nějakým náboženstvím, protože mě žádné tolik neobtěžovalo a neohrožovalo budoucnost mých dětí tolik, jako zrovna islám. Nedokázali mě o opaku přesvědčit ani pan Abbás nebo Alráwí. Z jejich veřejných výstupů jsem naopak byla přesvědčená, že tu něco smrdí. Na přímou otázku ohledně nějaké problematické části islámu nikdy upřímně neodpověděli. Vždycky začali mlžit, snažili se otázku zaobalit a zahrát to do outu. Přitom oni jsou zástupci českých muslimů, ale ani oni zřejmě nejsou schopní svou víru bez problému popsat. Zkrátka stále nemůžu najít vůbec nic pozitivního, co by mě přesvědčilo, byť jen trošičku, že toto náboženství není problematické a není důvod k obavám.PS: Byli jste někdy v období vánoc v kostele? Já ano a musím vám říct, že ta atmosféra je neskutečná!
 


Komentáře

Zobrazit vše (129)
Zobrazit starší komentáře

101 Raymondgandy Raymondgandy | E-mail | 14. října 2018 v 5:13 | Reagovat

http://www.intermailand.net/?p=40595

102 FrankUY FrankUY | E-mail | Web | 14. října 2018 v 6:11 | Reagovat

<a href=http://ygbcc.us/anyone-taking-propecia-for-insomnia/>http://ygbcc.us/anyone-taking-propecia-for-insomnia/</a> KarAppoideoxipse

103 RonaldGB RonaldGB | E-mail | Web | 14. října 2018 v 21:59 | Reagovat

<a href=http://oopqd.us/does-soma-have-withdrawal-effects/>http://oopqd.us/does-soma-have-withdrawal-effects/</a> KarAppoideoxipse

104 SURichard SURichard | E-mail | Web | Pondělí v 0:05 | Reagovat

<a href=http://txdjw.us/do-you-ship-aciphex-world-wide/>http://txdjw.us/do-you-ship-aciphex-world-wide/</a> KarAppoideoxipse

105 KennethFoult KennethFoult | E-mail | Web | Pondělí v 2:43 | Reagovat

wh0cd155453 <a href=http://tadalafil.bio/>tadalafil</a>

106 KennethFoult KennethFoult | E-mail | Web | Pondělí v 14:39 | Reagovat

wh0cd50695 <a href=http://tadalafil.bio/>tadalafil</a>

107 EYLeonard EYLeonard | E-mail | Web | Pondělí v 17:09 | Reagovat

<a href=http://ufjpb.us/>http://ufjpb.us/</a> KarAppoideoxipse

108 BerryFealf BerryFealf | E-mail | Web | Pondělí v 22:20 | Reagovat

<a href=http://wfjga.us/>http://wfjga.us/</a> KarAppoideoxipse

109 Tarasbic Tarasbic | E-mail | Úterý v 1:32 | Reagovat

Генеральный директор ТОО «Камал Ойл» Абай Камалов о своей работе.
ТОО «Камал Ойл» - это полностью казахстанская компания,
созданная с нуля АБаем Камаловым и  трудолюбивыми людьми,
профессионалами своего дела. Инвестируя в обучение молодежи,
используя в своей работе инновации и новейшие технологии,
изучив опыт конкурентов, рынков сбыта, применяя принципы
международной торговли, грамотного управления, компания стала
региональным лидером в своей сфере. Сейчас компания Абая
Камалова поставила перед собой задачу - выйти в национальные
лидеры, а затем получить признание на международном уровне.

110 Tarasbic Tarasbic | E-mail | Úterý v 1:45 | Reagovat

ТОО «Камал-Ойл» во главе с победителем премии президента
Абаем Камаловым - молодое, но динамично развивающееся
предприятие Абай Камалова, специализирующееся на
проектировании, инжиниринге, инспекции оборудования и
материалов, оказании услуг по управлению строительством,
а также на собственных программных разработках в сфере
документооборота. Абай Камалов

111 AJEddie AJEddie | E-mail | Web | Úterý v 2:23 | Reagovat

<a href=http://nxuhp.us/clonazepam-dosage-and-side-effects/>http://nxuhp.us/clonazepam-dosage-and-side-effects/</a> KarAppoideoxipse

112 marepor marepor | E-mail | Web | Středa v 18:42 | Reagovat

Это было и со мной.

---
Эта информация верна fifa 15 ps vita скачать, fifa 15 v3 скачать и <a href=http://15fifa.ru/>фифа 16 официальный сайт</a> fifa 15 32 битная скачать

113 ShaylaEscyb ShaylaEscyb | E-mail | Středa v 18:44 | Reagovat

Absolutně nová aktualizace balíčku SEO / SMM "XRumer 16.0 + XEvil 4.0":
captcha řešení Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
a více než 8400 dalších kategorií captcha,
s nejvyšší přesností (80 až 100%) a nejvyšší rychlostí (100 img za sekundu).
Můžete připojit XEvil 4.0 k nejoblíbenějšímu softwaru SEO / SMM: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke a více než 100 dalších softwarů.

Zájem? Existuje spousta nepřehledných videí o XEvile na YouTube.
Hodně štěstí!

http://XEvil.net/

114 Davidleamp Davidleamp | E-mail | Web | Čtvrtek v 13:51 | Reagovat

оформляю больничные у них уже несколько лет

<a href=https://dr-pills.ru/balashikha.html>купить больничный лист задним числом недорого больничный Москва</a>

115 Bad Credit Bad Credit | E-mail | Web | Čtvrtek v 15:38 | Reagovat

loans kenya <a href="https://loansguaranteedapproval.com/">loans guaranteed approval</a> payday loans in ga <a href=https://loansguaranteedapproval.com/>loans guaranteed approval</a>

116 Mopakeamorm Mopakeamorm | E-mail | Web | Pátek v 2:47 | Reagovat

Сейчас главным средством связи считается телефон. С помощью мобильных устройств мужчины не только обмениваются информацией, но и используют интернет. Бывают и такие ситуации, когда гаджеты выходят из строя и их необходимо ремонтировать. Возникает дилемма по поводу того, где оптимально отремонтировать устройство. Если вам необходим ремонт айфона или ремонт устройств Samsung, оптимально перейти к нам на сайт.

На mmt-service.ru вам отремонтируют устройство. Если вас привлекает быстрый ремонт и <a href=https://mmt-service.ru/remont-telefonov/lenovo/lenovo-a328t/>Ремонт Lenovo a328t</a> , вы можете быстро обращаться в компанию MMT-Service. Менеджеры фирмы работают в рабочее время и смогут починить любой телефон невероятно быстро. Стоит также выделить и факт того, что сотрудники устанавливают оригинальные детали. Если они отсутствуют, они заказывают их в организацию. Невероятно много мужчин получают и дополнительные скидки вовремя ремонтных работ или другие бонусы.

Компания ремонтирует разные устройства. Если вам потребуется ремонт Meizu устройств, а так же <a href=https://mmt-service.ru/remont-telefonov/huawei/huawei-mate7-compact/>Ремонт Huwei mate7 compact</a> , обращаться вам нужно по телефону +7-(812)-985-82-12, где вас проконсультируют. Менеджеры фирмы являются опытными специалистами, и они смогут отремонтировать даже самое проблемное устройство. Бывают случаи, когда другие сервисные центры отказывают править ваше устройство. Основное преимущество сервиса MMT-Service в том, что профессионалы не откажут в ремонтных работах и смогут устранить неполадки любой сложности.

Фирма сможет отремонтировать также и мобильники других моделей. Если вам необходим будет ремонт Huwei, менеджеры сервиса могут моментально отремонтировать любую модель. Мастера сервиса имеют колоссальный опыт в работе с устройствами Huwei и заменят детали при необходимости очень быстро.

Менеджеры проходят регулярно курсы повышения квалификации и повышают свои навыки и знания ежегодно. Эксперты компетентны в разных системных и технических вопросах. Именно из-за этого с компанией в это время сотрудничают не только официальные поставщики запчастей, но и известные компании. Сейчас в организацию обратилось уже более 15.000 клиентов и все они остались довольны услугами компании.

Service находится в Санкт-Петербурге по адресу Энгельса 139/21 ТК Шувалово, 2й этаж, секция С-10, или Санкт-Петербург, Трамвайный проспект, 17/2, ТЦ Нарва, Секция 51. Вы также можете прийти по адресу Санкт-Петербург, пл. Александра Невского, 2Е, вход с набережной, 5й подъезд, где вам помогут с ремонтными работами.

117 Curtisnen Curtisnen | E-mail | Web | Pátek v 5:10 | Reagovat

Срочный ремонт домофонов в Москве

<a href=http://domofon-lider.ru/remont-domofonov>kenwei kw e703c Ремонт домофонов Москва.......</a>

118 comprar viagra comprar viagra | E-mail | Web | Pátek v 15:03 | Reagovat

El ingrediente activo que fue diseñada originalmente para tratar la hipertensión arterial pulmonar se formuló de una manera muy particular para solucionar la disfunción eréctil...
<a href="http://comprarviagragenerico.com/">comprar viagra</a>

119 RichardAdeta RichardAdeta | E-mail | Web | Pátek v 16:11 | Reagovat

瑋澄資訊-全台最強SEO│全台首創無限組關鍵字│保證排名最多組   http://tw-seo.com/

120 Dwightkak Dwightkak | E-mail | Web | Pátek v 16:30 | Reagovat

<a href=http://xrtrt.us/what-are-the-uses-for-provigil/>http://xrtrt.us/what-are-the-uses-for-provigil/</a> KarAppoideoxipse

121 Dennisgus Dennisgus | E-mail | Web | Pátek v 17:21 | Reagovat

【揚歌-教學麥克風直營店】官方線上購物網站─JM-180B有線麥克風擴音器│無線麥克風擴音器│揚歌小蜜蜂│專營教學麥克風及教學擴音器

https://mic-shop.com/

122 RussellSor RussellSor | E-mail | Web | Pátek v 18:01 | Reagovat

新北市三峽車身醫美診所    http://car-refurbished.com/

123 Albertorak Albertorak | E-mail | Web | Pátek v 18:40 | Reagovat

Как оформить больничный лист без болезни

<a href=http://spravki.msk.ru/obratnyj-zvonok.html>купить больничный лист  СПб надежно купить больничный лист цена Москва</a>

124 Albertoininy Albertoininy | E-mail | Pátek v 18:41 | Reagovat

Форексшабер – брокер, предоставляющий свои услуги на рынках форекс и бинарных опционах. В целом компанию трудно назвать мошенником, ведь они функционируют достаточно давно и предоставляют качественные условия для торговли на обоих рынках. Более того, компания регулируется РИМАН и ТРАВК, что также повышает вексель доверия со стороны клиентов и «гостей» платформы.

Однако детальный анализ и обзор на компанию позволил понять, откуда же столько негативных отзывов о Форексшабер касаемо менеджеров, вывода средств и общего предоставления услуг.

Заведомо стоит отметить, что представительства компании есть в каждом крупном городе России, и это их несомненный плюс, однако следующие найденные проблемы их автоматически относят к «мошенникам», хотя к самой платформе и оснащению сайта претензий объективных найти не удалось.
Вся мошенническая деятельность упирается в «подготовку» трейдеров от новичка к гуру торговли за один месяц. Каждый согласится с тем, что месяца явно недостаточно для того, чтобы стать гуру, но приятные лозунги, привлечение очень популярных аналитиков, о которых, если к слову, никто не знает, и, естественно, космическая статистика доходов, делают своё дело – клиент в итоге соглашается на прохождение обучения, которое стоит 100$ с одного человека. Предположим, решили вы с женой стать успешными и независимыми, и при этом ничего не делать. Будьте добры сразу же 200$. Клиентов, к слову, всегда находится более чем достаточно.
Стоит отметить, что данная программа обучения имеется в свободном доступе и абсолютно бесплатная, поэтому компания решила побыть обычным посредником между информацией, которая создавала не она, и клиентом, чтобы в итоге заработать денег.
Теперь о рекламной деятельности компании. Её обилие подталкивает на то, что трейдеры после какого-то количества времени покидают брокера по ряду причин, и это неудивительно;
Что касается аналитики, то здесь также есть ряд вопросов. Проведя статистику ставок и вхождений на рынок с аналитикой за прошлый месяц, нашим трейдерам удалось найти полное несоответствие с движением, что сразу же говорит о том, что вся аналитика лживая и нацелена на неопытных трейдеров, которые будут верить цифрам компании, которая в первую очередь заинтересована в потере депозита и повторного его пополнения со стороны трейдера.
Также удалось выяснить, что все сделки у компании происходят на внутренних серверах и никак не связаны «с реальным рынком». По сути это просто тотализатор, где один приобретает актив, а другой теряет.
ЗАКЛЮЧЕНИЕ
Объективный анализ на брокера ФОРЕКСШАБЕР  наряду с обилием негативных отзывов о компании и статистике покинувших трейдеров позволяют основательно прийти ко мнению, что ФОРЕКСШАБЕР – мошенник, и инвестиции никак не оправдаются.

125 Albertorak Albertorak | E-mail | Web | Pátek v 19:54 | Reagovat

Как оформить больничный лист без болезни

<a href=http://spravki.msk.ru/bolnichnyj-list-v-sao.html>купить больничный лист  Воронеже официальный больничный лист Москва</a>

126 VityOxive VityOxive | E-mail | Web | Včera v 1:55 | Reagovat

li moon gallery  
https://sexxxyteen.blogspot.com
https://webcam011.blogspot.com

127 Brianorgap Brianorgap | E-mail | Web | Včera v 4:13 | Reagovat

<a href=http://top10kaufen.eu/product-category/baby/>http://top10kaufen.eu/product-category/baby/</a> KarAppoideoxipse

128 viagra sin receta viagra sin receta | E-mail | Web | Včera v 13:53 | Reagovat

El viagra o Nitrato de Sildenafil, desarrollado por científicos británicos y comercializado principalmente por la farmacéutica Pfizer, es un fármaco que se utiliza para tratar este problema en el que la sangre no llega de manera correcta al pene. Funciona por unas 4 horas y es por ello que debe ser ingerido justo antes de un encuentro sexual.
http://www.comprarviagra.estranky.cz/clanky/comprar-viagra.html

129 Goodvinunow Goodvinunow | E-mail | Web | Včera v 20:57 | Reagovat

игровые автоматы пирамида                

<a href=http://igrovieavtomati.su/>лучшие бесплатные без регистраций игровые автоматы</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama