Leden 2012

★ Velmi zajímavý leden

30. ledna 2012 v 20:27 | opY |  ★ Reporty ze společnosti
Rok 2012.

Konec lidstva, konec světa, konec všeho. Jen já mám dobrou náladu a veliký úspěch na focení ptákovinek cestou do práce. Tyto jednotlivé výplody mi dokonale zvedly náladu a u každého jednotlivého výtvoru jsem si říkala, že na tom zase tak špatně nejsme.

Ze všeho nejdřív mladík, který asi byl natolik rozhozený zkouškami zimního semestru, že se ve škole zapomněl přezout. V ten den byla docela zima, což je v lednu běžné, proto mne značně udivilo, že on to na svých nohách nepocítil.

Ale fandím mu. Takové otužování jsem zažila jen u jednoho člověka, který celý rok prochodí v kraťasech a triku s krátkým rukávem. Jen boty se mu mění. V zimě nosí treky, v létě sandály s ohavnými fuseklemi uvnitř.


Jednoho mrzutého zimního odpoledne si takhle jdu v průběhu pauzy ven na cigáro a kolem mne se prožene houf špičatých čapek a kimon. Na okamžik jsem zůstala stát a civět, jestli jsem se náhodou nezbláznila, ale po půl minutě vejrání jsem usoudila, že jsem relativně v pořádku. Ta parta kimonářů byla marketingová akce u nás na Metropoli,
No vážně jsem jim na okamžik sežrala, že jsou to nějací turisti. Víte jak, v Asii je možné všechno, co se oblékání týče.Slečna na zastávce vyburcovala mou pozornost tím, jak je možné ještě využít roztahováky do uší.A nakonec můj nejlepší a nejkvalitnější úlovek minulého týdne. No opravdu, toto mne pobavilo z celé té série fotek asi nejvíce.
Denně přestupuji na Můstku z A na B. Tudy vede taková dlouhá chodba k nástupišti. Už z dálky jsem merčila cosi divného, ale jelikož jsem trochu slepější, věřila jsem spíše v optický klam. Když jsem došla blíže, propadla jsem v záchvat smíchu, protože borovici narvanou do koše na perónu metra, to jsem ještě nezažila.


★ Zápatky

13. ledna 2012 v 19:10 | opY |  ★ Reporty ze společnosti
Konečně se mi podařilo blejskout ty boty, o kterých jsem se už několikrát zmiňovala!
Jsou to tyto:


Vidíte taky ten divný podpatek? Ta paní má patu přesně tam, kde podpatek není. Musí to bejt šíleně nepohodlý mít jen takové odpichovátko kdesi na achylovce.
Pravda, toto je ještě celkem případ v pohodě, viděla jsem už i horší deformace podpatků, třeba nedávno na té stotřicetikilové slečně snědé pleti, jejíž pravý jehlový podpatek byl tou váhou tak zdeformovaný, že ujížděl na stranu...

No, nebudu tu dál zmiňovat, jak se mi z toho chtělo smát, blít a pak fotit, protože by na to mohl přijít nějaký hnidopich a odsoudit mě, že se pošklebuji briketám. Vždyť víte jistě sami, jací jsou Češi rasisté!

★ Hannah Montana

13. ledna 2012 v 19:05 | opY |  ★ Reporty ze společnosti
Začínám se obávat toho, že rok 2012 opravdu přinese zkázu lidstva. Jako dokolaný příklad je tato dáma, která úplně nejvíc luxusně mate pánské plemeno. Zezadu vypadá tak na dvacet, zepředu jí bylo tak minimálně padesát. Bohužel, její obličej jsem jaksi nestihla, abych dokázala, že si to nevymýšlím. Ale když se TO na mě otočilo, málem jsem s řevem dobrovolně skočila pod přijíždějící soupravu metra.Řekla bych, že to bylo asi takhle:
Jednoho dne se paní se svou dcerkou podívala na Hannah Montana. Usoudila, že je to moc pěkný příběh a tak se, poblázněná znovuchyceným mládím, vypravila s dcerunkou na nákupy. Dcerka, jistojistě mladá, mamince outfit odkývala, protože ani Bětka z páté Bé nemá maminku, která by se oblékala do stylového holčičího oblečení. No považte, není super, když maminka chytne pubertu?


...ze zkušenosti vím, že to super není, ale to je jen tak pro objasnění.