★ Příběh o dobrákovi Dee

1. listopadu 2011 v 11:02 | opY
Za parného letní dne, kdy byla celá Praha v prdeli, nahňácaná na Podolské plovárně, dobrák Dee a jeho úplně nejvíc nejlepší kamarád nevěděli, co roupama.
V tom praví úplně nejvíc nejlepší kamarád: "Dee, pojďme si hrát na trakaře plné jablk, jako za starých časů! Mlácení Bohemky už mne nebaví."
Dobrák Dee vycenil své bílé zoubky a nadšeně přikyvoval svému příteli: "Ano! Ano! Jako za starých časů, kdy chlapi byli chlapi a voňavka sprosté slovo!"
I domluvili se dobrák Dee a jeho úplně nejvíc nejlepší kamarád, že si tedy zahrají na trakaře. Dee, jako obvykle, dělal trakař, zatímco úplně nejvíc nejlepší kamarád dělal prodavače kvalitních jablk z Jednoty.
"Čerstvě natrhnaná jablkáá!" vykřikoval úplně nejvíc nejlepší kamarád, zatímco držel dobráka Dee za nohy a ten se snažil udržet tempo s jeho majitelem.
"Voňavá jablka pro celů Prahůůů!"
"Mám moc těžký náklad!" křikl Dee, kterému se začaly podlamovat ruce pod svou váhou. Ale úplně nejvíc nejlepší kamarád jej ignorovat a dál hulákal na celou ulici. Aby toho nebylo málo, stále tlačil dobráka Dee vpřed.
"Rychleji, rychleji, támhle jsou nějakcí zákazníci!" pobízel úplně nejvíc nejlepší kamarád svůj živý trakař.

A pak se to stalo.
Dee nevydržel tempo prodavače jablek a polámalo se mu kolečko. Jeho ruce ho definitivně zradily a on padl levou částí obličeje na drsný povrch sluncem rozžhaveného betonu. Úplně nejvíc nejlepší kamarád pustil jeho nohy opatrně na zem a mlčky sledoval, jak se šrámy na obličeji jeho kamaráda vybarvují.

"UŽ NEJSI ÚPLNĚ NEJVÍC NEJLEPŠÍ KAMARÁD!" zařval trhavě Dee a zvedl se na nohy. Nechal svého úplně nejvíc nejlepšího kamaráda stát na sluncem zalité ulici, zatímco sám uháněl k domovu.

Aby všem dokázal, jaký je úplně nejvíc nejlepší kamarád debil, nafotil svůj šrámovaný obličej a tu fotku vystavil na portálu xchat. Marně čekal, že ho někdo polituje. Když už od vložení fotografie uplynulo pár hodin, svou fotku zase vymazal.

To proto, že ho mrzelo, že přišel o úplně nejvíc nejlepšího kamaráda.
 


Komentáře

1 lusY lusY | 1. listopadu 2011 v 13:59 | Reagovat

dej fájf ty jo :-D  :D

úúúúplně nejvíc dobře jsi to napsala :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama