★ Sníh

12. ledna 2010 v 14:54 | opY |  ★ Reporty ze společnosti
Určitě všichni víme, jak za posledních několik dní krásně nasněžilo. Musím se ale bavit nad tím, jak to média krásně rozmázla s názvem "Sněhová kalamita". Dělají, jako kdyby sníh byl ojedinělým meteorologickým jevem, nehledě na to, že před deseti lety touhle dobou brala většina z nás sáňky a řehtala se na kopcích. Dnes je to ale považováno za něco příšerného.

Já osobně sníh zbožňuju. Sice nejsem odvařená, že se musím brodit tím půlmetrem, který chytře silničáři nahrnuli ze silnic na chodník, tudíž je naprosto neobývatelný, ale dělá mi to radost. Včera jsem teda měla co dělat, protože přes vrstvu čersvého prašanu jsem se zabořila do krásně černé břečky. Když jsem se po dvaceti minutách dostala na zastávku (za normální chůze mi to trvá 3 minuty), autobus nikde. Koukal jsem na hodinky a na nich stálo: 8:39. Dvě minuty do odjezdu autobusu, takže všechno v pohodě. Připojila se ke mně ještě Hare krišna (taková slečna, co se mnou denně jezdí, chodí v růžovém a hare hare), takže jsem si byla jistá, že jsem to stihnula včas.
8:45...nikde nic.
8:55...stále nikde nic.
Najednou tázavé pohledy spolucestujících, jak to bývá: "Kde sakra je?"
V 8:59 Hare krišna a jeden mladík vytáhli mobily. Určitě píšou spolužákům do školy, že dorazí později.
No tak autobus včas nejel, jel až další spoj. Docela mě udivilo, že mi nevolal rozhořčený Kotár, kdeže sakra jsem. Do práce jsem sice úplně včas nedorazila, ale i tak bych s tím asi nic moc nenadělala...
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama