★ Páteční řežba

12. ledna 2010 v 14:21 | opY |  ★ Reporty života
Už pár dní před víkendem jsme tak trochu plánovali, co budeme dělat. Jonda a Zuzka, naši kamarádi barmani měli konečně víkend volný, tak jsme v pátek naplánovali alkoholový večer. A povedlo se to. Nejprve jsme se načali v baru Casso, kde jsem ochutnala Jacka Danielse (teda humus pozn. autora). S postupem minut jsme se dostávali více a více do nálady, až někteří z nás šli opravdu dva kroky dopředu a půlkrok zpět. Rozhodli jsme se jít do Garáže na pánský striptýz. Na to, že byla půlnoc, tam nebyla skoro ani noha. Striptéra jsme zahlédli jen jednoho a ještě v kalhotách. Celou dobu jen obsluhoval, ale nic víc. Zde jsme se načali ještě víc a poté, co kamarád Elza zahlédl jednu "Tinu Turner" , tak jsme utekli všichni do Pralinky. V Pralince byl nával, že se tam dalo sotva chodit. Kupodivu jsme prošli všichni zadarmo, Jonda se ani neobtěžoval oznámit vyhazovačům, že to je on a vletěl kamsi do davu. My ostatní jsme si dali věci do šatny a šli se porozhlédnout. Elza se nakvartýroval hned k DJovi, Jonda zmizel, zajDee taky a zůstala jsem jen já a Mmarunka. Po chvíli se Jonda objevil, že se jde domů.

Táhnout Jondu do schodů nebylo asi moc medové. Tenhle job si vzal na hrb Hollyfucker a úspěšně jsme se dostali do cíle. Jonda nás zavedl do bytu a začalo dohadování.

Původně bylo řečeno, že já a zajDee budeme spát v Jondovo bytě sami a on půjde do druhýho, kde bude spát i jeho mamka. Jenže o bytě, kam nás prvně zavedl jsme si mysleli, že je ten, kde spí i Jonda. Tak jsme po něm žádali klíče od druhého bytu, kam půjdeme spát. Jonda nechápal, co chceme a prohlásil, že žádný klíče nemá. Chvíli jsme se tedy dohadovali, až z něj vypadalo, že ten byt, kde jsme , je ten, kde máme se zajDeem spát. Ptala jsem se Jondy, kde je ten druhý byt, jestli je to ten, kde je na něm velká jednička. On mi řekl, že ne, že to je ten, kde je velká nula. Pak se v ponožkách plížil po chodbě až ke dveřím s jedničkou, kde naslouchal. V bytě někdo mluvil a chvíli na to Jonda zabouchal na dveře a zdrhnul za výtah. Utíkala jsem taky pryč. Myslela jsem, že zabouchal na sousedy, ale ve dveřích se objevila jeho sestra a ptala se, co mu hrabe. Uvnitř bytu č. 1 jsme objevili mmj. i Slamika87 též trochu na kaši. Šli jsme tedy se zajDeem zpátky do bytu, že půjdeme spát.

Nevím, jak dlouho jsme spali, ale cosi mne probudilo. Spala jsem nohama k oknu, kde byly zatažený žaluzie, aby nám světlo z ulice nesvítilo do pokoje. Jenže jak jsem otevřela oči, naproti oknu se zvedla silueta nějakého chlapa. Vystřelila jsem z postele a snažila se nastartovat mozek, co mám dělat. Mezitím návštěvník začal klepat na okno v pokoji a potom vedle v obýváku. Vzbudila jsem Radka, že sem někdo jde a zkoušela se z pokoje škvírou v žaluziích podívat, kdo to klepe. Nikoho jsem ale neviděla, tak mi nezbývalo nic, než jít do obýváku, kde žaluzie nebyly zatařený. Měla jsem dost nahnáno a tak jsem se plížila pokojem jak stín. Opatrně jsem se naklonila k oknu a koho jsem tam neviděla: Elzu. Otevřela jsem balkónové dveře a zeptala se ho, co tu dělá. Odpověď byla jasná a opilá: Jdu spát k Jondovi. A tak se tedy šlo konečně spát.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama