★ Bar Jack Beroun

12. ledna 2010 v 14:17 | opY |  ★ Reporty života
Bylo odpoledne a my řešili, co budeme večer vlastně dělat. Jelikož rakovnický měli jet do Berouna, nebyl by nikdo známej, kdo by šel kalit do Raka. Jak jsme tak chatovali, nějak jsme se dostali k tomu, abychom přijeli taky. Takže domluveno, Lupin2 z toho byl u vytržení: "To mi zajíc poser nohu!" Nicméně jsme ještě nevěděli, co si pro nás Beroun připraví.

Vyjeli jsme někdy před osmou a čím jsme byli blíž, tím více komplikací se ukázalo. Jednak TomTom navigoval nějak divně, že nás zavedl do slepé uličky. Pak, když jsme přežili několik desítek serpentin, jsme konečně narazili na milou rovinku. Jenže jak jsme chtěli zařadit na vyšší rychlost, kola se nám začala protáčet...takhle namrzlou silnici jsem snad ještě v životě neviděla! Nicméně jsme dojeli, ale byla to vážně vražedná cesta. Bar jsme našli celkem rychle a už tam byla celá slezina: Elza, jonda, Legolas, Lupin a Martin. Po uvítání se šel prozkoumat výčepní koutek a potom už se jen pilo a pilo...

Přišel za mnou Elza, že má takovej nápad a jestli bych s ním souhlasila (odkývala jsem mu to aniž bych věděla, co to bude). Že prej uděláme překvapení a dáme zajíce na striptýz. Souhlasila jsem a všichni jsme nevinně mlčeli. Když došlo na nejlepší, jonda odvedl zajdeeho na parket, kde byla připravená židle. Přes malý odpor si tam přeci jen sedl a kochal se z vnad tanečnice. Zřejmě ale z toho byl trochu mimo, střízlivý a nahý před všemi :D Nicméně, sotva to skončilo, okamžitě si natáhl slipy a zubil se.

A jak se tak pilo, najednou přišel Legolas, že jde domů. Přes hudbu jsem zaslechla jen něco o dvanácti hodinách, tak jsem se ptala, kolik teda vlastně je. Když mi Lupin řekl, že půl druhý, nevěřila jsem mu. Pak už jsme se začali trochu rozvazovat a troufli si i na parket (tedy, ne že by tam někdo bylo narváno:D). Z ničeho nic se ztratil Elza. Pak se ztratil zajdee. To už bylo hodně k ránu, našli jsme je ve vedlejším nonstopu. Vydali se do bankomatu, že si Elza vybere nějaký peníze. Já jsem zůstala v baru a když přišli, Elza sotva chodil. A znovu nadával, tentokrát ne na lampu, ale na bankomat, že na něj mluví něco Bitte, že ho rozmlátí. Neustále se ptal, kde má kartu a kde má pěněženku. Trpělivě jsme mu odpovídali, že to má Jonda. A když už se tím nechal ukolébat, zase vyletěl jak šíp, že nechal kartu v bankomatu.

Bylo půl čtvrtý. Zatáhli jsme Elzu blíže k baru, kde byly dveře a dalo se tam líp dýchat. Jenže přišel vyhazovač a něco hudroval na DJe (že hraje pro patnáctiletý haranty nebo tak něco) a to Elzu našláplo snad ještě víc, než Bitte bankomat. Začal to tam dost nahlas řešit, takže jsme se radši vypařili úplně ven. Naštěstí bez konfliktu, štěstí, že vyhazovač neměl tak úžasný sluch...

Venku se Elza snažil vzít roha zase k bankomatu, že ho půjde rozbít. Neustále rozebíral vyhazovače, že se takhle personál k personálu nechová (většina vyhazovačů myslí rukama, ne hlavou). Pak už jsme se jen všichni olíbali a rozjeli se do postelí.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama